Nacházíte se zde: Úvod > Absolventi > Úspěšní absolventi

Úspěšní absolventi

 

M. Peroutka foto na web.JPG

MICHAL PEROUTKA

„Kdo je připraven, není ohrožen."

Mgr. Michal Peroutka, absolvent oboru Fyzioterapie i po ukončení studia dále rozvíjí své dovednosti. Kromě zaměstnání ve vystudovaném oboru mohl díky odborným kurzům v zahraničí mj. navázat spolupráci se světově proslulým Dr. Kenzo Kase, autorem metody Kinesio Taping. Jeho úspěšnou profesní dráhu odstartovala stáž ve Finsku, kam se dostal díky fakultě, a také sportovní kariéra.  (číst dál) 

P. Scholz foto na web.jpg

PAVEL SCHOLZ

„Jděte si za svou představou - cestujte, komunikujte, nebojte se."

Mgr. Pavel Scholz, Ph.D., hlavní manažer kvality a řízení projektů Všeobecné fakultní nemocnice v Praze vystudoval na ZSF JU obor Všeobecná sestra s návazností v magisterském a doktoském studiu. Svou současnou práci popisuje jako kombinaci profesionálního managementu a sebedisciplíny. Dodnes se na fakultu vrací, nyní i v roli vyučujícího. (číst dál) 

T. Komárek foto na web.png

TOMÁŠ KOMÁREK

„Prestiž pomáhajících profesí pomalu, ale jistě, roste."

Mgr. et Mgr. Tomáš Komárek, Dis. na ZSF JU absolvoval obor Rehabilitační péče o postižené děti, dospělé a staré osoby. Nyní pracuje jako ředitel Centra Kociánka v Brně, které patří k největším a nejuznávanějším centrům pro osoby se zdravotním postižením v Česku. Významně ho ovlivnila praxe v centru pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida, které během svého studia v Českých Budějovicích navštěvoval. (číst dál)