Nacházíte se zde: Úvod > Od listopadu do února je šance přihlásit se do Studentské vědecké a odborné činnosti

Novinka (2.11.2020)

Od pondělí 2. listopadu 2020 se mohou studentky a studenti ZSF JU hlásit do 9. ročníku Studentské vědecké a odborné činnosti. Je to jedinečná příležitost vyzkoušet si obhajobu svých prvních vědeckých a odborných prací, prodiskutovat problematické oblasti a vyhrát zajímavou finanční částku. Nejúspěšnějším soutěžícím bude vyplacena zvláštní peněžní odměna ve výši 15 000 Kč za 1. místo, 10 000 Kč za 2. místo a 5 000 Kč za 3. místo. Předpokladem úspěšného absolvování soutěže je ústní obhajoba před odbornou komisí. Práce musí být odevzdána ve dvou výtiscích a rovněž e-mailem ve verzi PDF do kanceláře pro vědu a výzkum, a to nejpozději do 24. března 2021. Ústní obhajoby prací jsou naplánované na středu 28. dubna 2021.

Zájemci se mohou hlásit do soutěže SVOČ až do 26. února 2021, a to prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou najdou na webových stránkách ZSF JU v sekci Věda a výzkum/SVOČ. Odkaz s dalšími podrobnostmi je pod touto zprávou.