Nacházíte se zde: Úvod > Do konce února se mohou hlásit studenti, kteří se chtějí zúčastnit Studentské vědecké konference

Plánovaná akce (24.3.2021)

Již sedmý ročník Studentské vědecké konference, jejímž tématem je zdravotně sociální problematika, se vzhledem k aktuálním pandemickým omezením uskuteční online formou, a to ve středu 24. března 2021. Konference pořádaná tradičně na ZSF JU je určená pro studenty bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, kteří mohou své přihlášky podávat do neděle 28. února. Akce se koná pod záštitou děkanky fakulty Mgr. Ivany Chloubové, Ph.D., a proděkanky pro vědu a výzkum prof. PhDr. Valérie Tóthové, Ph.D. Smyslem studentské vědecké konference je prezentovat zajímavé a přínosné výsledky, kterých studenti dosáhli během své odborné činnosti a studia. Studenti mohou prezentovat jak výsledky bakalářských, diplomových nebo disertačních prací, tak i přínosné teoretické práce. Rovněž je možné prezentovat výsledky rozsáhlejších semestrálních prací. Podrobnosti včetně formuláře pro registraci jsou v odkazu níže a v přiloženém letáku.

Přiložené soubory