Nacházíte se zde: Úvod > Dokumenty > Studijní agenda > Studijní programy a obory > Sociální práce > Sociální práce - informace o přijímacím řízení

Sociální práce - informace o přijímacím řízení

Přijímací řízení

Ke studiu do studijního programu Sociální práce (prezenční i kombinované studium) mohou být přijati uchazeči, kteří úspěšně ukončili úplné střední všeobecné nebo úplné střední odborné vzdělání složením maturitní zkoušky a splnili podmínky přijímacího řízení.

Uchazeči o studium skládají přijímací zkoušky formou testů. Písemný test ze základů společenských věd v rozsahu učební látky vyučované na středních školách (100 otázek).

Uchazeč může získat maximálně 100 bodů.

Počet přijímaných uchazečů:           prezenční studium:          50

kombinované studium:    50

Termín přijímacího řízení:                 3. – 7. června 2019

Informace o studijním oboru podává studijní referentka:

prezenční studium:          Jaroslava Tupá                 tupaj@zsf.jcu.cz               tel.: 389 037 739

kombinované studium:     Darina Kostková              dkostkova@zsf.jcu.cz       tel.: 389 037 736

Přijímací řízení

Uchazeč může získat maximálně 100 bodů.

Počet přijímaných uchazečů:           prezenční studium:          50

kombinované studium:    50

Termín přijímacího řízení:                 3. – 7. června 2019

Informace o studijním oboru podává studijní referentka: