Nacházíte se zde: Úvod > Konkurz pro zájemce o Mezinárodní týden sociální práce, který uspořádají čtyři evropské univerzity

Konkurz pro zájemce o Mezinárodní týden sociální práce, který uspořádají čtyři evropské univerzity

Plánovaná akce (20.11.2017)

Konkurz pro zájemce o Mezinárodní týden sociální práce, který uspořádají čtyři evropské univerzity

Zdravotně sociální fakulta JU nabízí možnost zúčastnit se mezinárodního týdne sociální práce, který se od 16. do 20. dubna 2018 koná v Norsku, v Rakousku, ve Velké Británii a v Německu. Nabídka se týká studentů oborů Sociální práce ve veřejné správě, Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory (RPB i RPN) a Speciální pedagogika – vychovatelství, a to ve všech ročnících včetně studentů doktorského studia. Znalost angličtiny je nutná. Je to skvělá a studenty velmi oblíbená příležitost vypravit se alespoň na týden do ciziny, navázat kontakty s podobně zaměřenými lidmi v zahraničí a vyměnit si zkušenosti. Mezinárodní týden sociální práce (mimochodem roku 2015 byla ZSF JU jedním z pořadatelů) organizují v příštím roce tyto univerzity:

  • Bournemouth University/Velká Británie – tematické zaměření: "Contemporary Social Work Practice"
  • University College of South-East Norway, Porsgrunn/Norsko – tematické zaměření: "Activity and Culture in Social Work"
  • Hochschule Bremen, School of Social Work/Německo – tematické zaměření: "Social Work and Human Rights"
  • Ernst Abbe Hochschule Jena, Faculty of Social Work/Německo – tematické zaměření: "Diversity, Innovation and Standards in European Social Work"


Konkurz se koná v pondělí 20. listopadu od 8:00 v kanceláři zahraničních vztahů, budova Vltava/Uran: 2. patro přístavby, č. dveří 088. Zájemci o účast na mezinárodním týdnu musí zaslat své přihlášky emailem na zahr@zsf.jcu.cz  spolu se strukturovaným životopisem ve formátu EUROPASS – ke stažení na: http://www.europass.cz/zivotopis/ a motivačním dopisem (cca 150 slov) v anglickém jazyce nejpozději do 19. 11. 2017 (e-mail musí obsahovat jméno a příjmení zájemce, ročník a obor studia a o jakou destinaci má zájem). Další podrobnosti jsou v příloze.

 

 

Přiložené obrázky