Nacházíte se zde: Úvod > Do soboty 30. září je možné přihlásit se do dalšího ročníku Dětské univerzity ZSF JU

Novinka (20.9.2017)

Zbývají poslední tři volná místa ve skupině pro 1. ročník, navazující studium už je zcela naplněné

Dvě skupiny nabídne malým studentům v příštím akademickém roce Dětská univerzita ZSF JU, o niž je tradičně velký zájem, proto je lépe s přihláškou neotálet  místa totiž rychle ubývají. Dětskou univerzitu pořádá více fakult Jihočeské univerzity, ovšem ke studiu na naší fakultě se vzhledem k zaměření oborů hlásí opět nejvyšší počet uchazečů. Potvrzuje to i aktuální stav přihlášek. "V první skupině jsou nyní již všechna místa obsazena - do navazující studia jdou totiž děti, které úspěšně absolvovaly lekce v minulém roce, a z kapacitních důvodů pro ně můžeme otevřít pouze jednu skupinu. Ještě zbývají poslední tři volná místa ve druhé skupině pro 1. ročník," upřesnila koordinátorka DUJU Mgr. Radka Šulistová, Ph.D. Podrobnosti a přihláška jsou v odkazu pod touto zprávou. Uzávěrka přihlášek je 30. září 2017, poplatek za semestr je 1000 Kč. V sobotu 7. října se bude konat slavnostní přijetí našich nových malých studentů, a to v sále A budovy Vltava/Uran.