Nacházíte se zde: Úvod > Studentská vědecká konference dává studentům šanci vyzkoušet si prezentaci prvních vědeckých výsledků

Plánovaná akce (21.11.2018)

Termín pro podání přihlášek je do středy 10. října 2018

Zdravotně sociální problematika je tématem V. ročníku Studentské vědecké konference, která se uskuteční ve středu 21. listopadu v sále A budovy ZSF JU Vltava/Uran. Fakulta ji pořádá pod záštitou děkanky prof. PhDr. Valérie Tóthové, Ph.D., pro studenty bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, kteří zde nasbírají cenné zkušenosti, jak představit své projekty a myšlenky. Smyslem akce je prezentovat zajímavé a přínosné výsledky, kterých studenti dosáhli během své odborné činnosti a studia. Studenti mohou představit jak výsledky bakalářských, diplomových či disertačních prací, tak i přínosné teoretické práce. Rovněž je možné prezentovat výsledky rozsáhlejších semestrálních prací. "Je to příležitost vyzkoušet si prezentaci svých prvních vědeckých výsledků, eventuálně vyslechnout prezentace svých spolužáků různých stupňů studia, a připravit se tak například na vlastní obhajobu absolventské práce," vysvětlila proděkanka pro vědu a výzkum Mgr. et Mgr. Jitka Vacková, Ph.D. Prezentace bude posuzovat odborná komise a nejúspěšnější účastníky čekají finanční odměny ve výši 3000 Kč (za první místo), 2000 Kč (za druhé místo) a 1000 korun (za 3. místo).

Termín pro podání přihlášek je do 10. 10. 2018 a termín pro zasílání abstraktů je do 15.10.2018

Přiložené soubory