Nacházíte se zde: Úvod > Ústavy > Ústav fyzioterapie a vybraných medicínských oborů (UFM) > Konference - Kontexty klinické kineziologie III.

Konference - Kontexty klinické kineziologie III.

Novinka (14.3.2016)

Konference - Kontexty klinické kineziologie III.

Zdravotně sociální fakulta JU v Č. Budějovicích a Česká kineziologická společnost pořádají odbornou konferenci pro fyzioterapeuty, rehabilitační lékaře, studenty a další odbornou veřejnost.

Kontexty klinické kineziologie III.

Společné téma: „Sám sobě fyzioterapeutem“

Rozvoj osobnosti fyzioterapeuta - Umění fyzioterapie - Sebeuplatnění v profesi - Prevence ve fyzioterapii - Uvědomění a sebepoznání skrze fyzioterapii - „Who treats the therapist? (bude tlumočeno)

Jako přednášející pozvání přijali:
Doc. MUDr. František Véle, CSc.
Neurolog, neurofyziolog, jeden ze zakladatelů „Pražské školy“ fyzioterapie. Praha, ČR.
Bc. Clara-Marie Helena Lewitová
Fyzioterapeutka, lektorka celostních přístupů a postupů ve fyzioterapii. Gmünd, A.
Mgr. Martina Kaucká
Chartered and State Physiotherapist, Alexander Technique Teacher. Southampton, UK.
Stuart Robertson, MSc., BSc. Physiotherapy, BEd(Hons)
Chartered and State Physiotherapist, Yoga and Mindfulness teacher, PE teacher. Lymington, UK.

Datum konání: sobota 9.4.2016 9:00 – 17:00 hod.
Místo: budova ZSF JU „Uran“ - posluchárna „A“, Boreckého 1167/27, Č. Budějovice (u OD Tesco).
Organizace: Ústav fyzioterapie a vybraných medicínských oborů ZSF, Centrum fyzioterapie ZSF

Přihlášení: emailem na - obratem budou zaslány další informace a podklady k platbě (při obsazení akce bude rozhodovat datum přihlášení). Obsah přihlášky: jméno, datum narození, pracoviště, kontaktní email a telefon.
Poplatek: 750 Kč / přihlášení studenti po předložení indexu 250,- Kč
Potvrzení o zaplacení a potvrzení o účasti bude vydáno v den konání semináře.
Při volné kapacitě bude možné se přihlásit a zaplatit poplatek na místě.
O dopolední a odpolední přestávce bude podáváno malé občerstvení.
Pauza na oběd: cca 12:00-13:00hod.
V jednání souhlasná stanoviska u profesních organizací.