Nacházíte se zde: Úvod > V budově „H“ českobudějovické nemocnice začne od středy 15. března výdej obědů

V budově „H“ českobudějovické nemocnice začne od středy 15. března výdej obědů

Novinka (9.3.2017)

V budově „H“ českobudějovické nemocnice začne od středy 15. března výdej obědů

Na základě požadavků studentů zajistí ZSF JU od středy 15. března prostřednictvím menzy obědy v českobudějovické nemocnici, které budou určené pro studenty na praxi, studenty na výuce v budově „H“ a pro zaměstnance fakulty. Obědy budou vydávány v zatavených krabičkách na recepci v budově „H“. Kvůli dovozu jídla bude vždy nutná předchozí objednávka, a to minimálně jeden den předem do 14:00 hodin. Každá krabička bude opatřena jménem strávníka, který si jídlo objednal. Obědy budou vydávány od 11:00 hod do 11:30 hodin; výjimečně pak lze oběd vyzvednout max. do 12:00 hodin. Začátek objednávek je naplánován od 13. března a výdej obědů začne od středy 15. března. Potvrzující a upřesněné informace dostanou studenti e-mailem ve spolupráci se studijním oddělením, a to nejpozději do pondělí 13. 3. dopoledne.

Recepce budovy „H“ není vybavena zařízením na udržení teploty stravy a pozdější vyzvednutí oběda má za následek nutnost jeho následného ohřívání. Studenti na praxi si mohou oběd odnést na svá pracoviště a zde je zkonzumovat, respektive ohřívat, pokud to režim tohoto pracoviště dovolí. V 1. patře budovy „H“ vznikne malá jídelna pro omezené množství strávníků, která bude vybavena nezbytnou infrastrukturou, mimo jiné i dvěma mikrovlnnými troubami na případné ohřívání jídla. Strávníci musí mít vlastní příbory. Dodáváno bude pouze hlavní jídlo, nikoliv nápoje či polévka.