Nacházíte se zde: Úvod > Vánoční koncert Pěveckého sboru ZSF JU bude i sváteční příležitostí společně si zazpívat

Plánovaná akce (13.12.2017)

Pěvecký sbor Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity uspořádá tradiční adventní setkání, při němž zaznějí vánoční melodie anglické, španělské, německé, latinské a samozřejmě také klasické české koledy, které si posluchači mohou také zazpívat. Koncert se bude konat 13. prosince od 18 hodin v sále A budovy Vltava/Uran. "Vstupné je dobrovolné a stejně jako minulý rok bude i letos čekat posluchače kromě hudebního zážitku i malé občerstvení," zve všechny studenty, zaměstnance i další zájemce vedoucí sboru Mgr. Kristýna Toumová z Ústavu ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče ZSF JU.