Nacházíte se zde: Úvod > Zájemci už se mohou hlásit do soutěže ve studentské vědecké a odborné činnosti SVOČ

Novinka (3.11.2017)

Od začátku listopadu se mohou studentky a studenti ZSF JU přihlásit do soutěže ve studentské vědecké a odborné činnosti SVOČ. Na naší fakultě má tato soutěž tradici  letos se odehraje už 6. ročník, a to 25. dubna 2018. Zájemci tedy mají dostatečně dlouhý čas na přípravu svých prací. „Pro studenty a studentky je to jedinečná příležitost vyzkoušet si obhajobu svých prvních vědeckých a odborných prací, prodiskutovat problematické oblasti a vyhrát zajímavou finanční částku,“ zdůraznila proděkanka pro vědu a výzkum doc. Mgr. et Mgr. Jitka Vacková, Ph.D. Vítězům tohoto ročníku soutěže SVOČ na ZSF JU budou vyplaceny zvláštní peněžní odměny ve výši 15 000 Kč za 1. místo, 10 000 Kč za 2. místo a 5 000 Kč za 3. místo. Předpokladem úspěšného absolvování soutěže je ústní obhajoba před odbornou komisí. Zájemci se mohou hlásit do soutěže SVOČ až do 28. února 2018, a to prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou najdou na webových stránkách ZSF JU v sekci Věda a výzkum/SVOČ. Odkaz s dalšími podrobnostmi je pod touto zprávou.