Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Pochvaly pro studenty za to, že jejich praxe byly přínosné

Pochvaly pro studenty za to, že jejich praxe byly přínosné

Novinka (23.6.2015)

Pochvaly pro studenty za to, že jejich praxe byly přínosné

Krásné dopisy z Arpidy, centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, a také z Centra sociálních služeb Staroměstská v Českých Budějovicích

Další dvě pochvaly z pracovišť, kde byli studenti ZSF JU letos na praxi, potěšily vedení fakulty. První z nich přišla z českobudějovického centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením ARPIDA, jehož ředitel Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth poděkoval studentkám a studentům oboru Speciální pedagogika – vychovatelství za jejich významnou a velmi účinnou pomoc při zajištění ozdravného pobytu dětí z Arpidy v Rožmberku v polovině letošního května. „Studenti příkladným způsobem zvládli náročnou péči o děti s tělesným a kombinovaným postižením. Byli aktivní, samostatní a k plnění svých povinností přistupovali velmi odpovědně. V naší práci nám tak velmi pomohli,“ napsal ředitel. Připojil seznam těchto studentů: Lucie Kabourková, Marie Drůbová, Eva Kraumannová, Lenka Poskočilová, Petra Kozohorská, Tomáš Novák, Jiří Vítovec, Kateřina Petrů, Vendula Trepková, Kateřina Kašníková a Barbora Machová.

Poděkování za celoroční praxi přišlo z Centra sociálních služeb Staroměstská v Českých Budějovicích, kam docházeli studenti z oborů Všeobecná sestra, Fyzioterapie a Nutriční terapeut. „Velice si ceníme profesionální spolupráce a těšíme se na ni i v dalších letech. Díky praktikujícím studentům můžeme společně pomáhat seniorům, kteří potřebují péči, a dát jim tak šanci na kvalitní život a stáří,“ uvedl ředitel Mgr. Jiří Tetour.

 

 

 

Přiložené obrázky