Ústav ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče

Pro studenty

Informace ústavu

První výzva

Vážené kolegyně a kolegové,

srdečně vás zveme na IX. mezinárodní ošetřovatelské dny Součinnost teorie a praxe v kvalitní péči konané 15. - 16. září 2016 v Českých Budějovicích. Pozvání je adresováno představitelům vzdělávání v ošetřovatelství a porodní asistenci a praxi a všem, kteří se podílejí nebo mají zájem o rozvoj těchto oborů. Od letošního roku rozšiřujeme tématiku o neodkladnou péči. Proto rádi uvítáme zástupce z tohoto oboru a jejich příspěvky. Jednotlivé oborové sekce se budou zabývat legislativou, právem a etikou, klinickou, komunitní a multikulturní péčí, vzděláváním, výzkumem a příklady dobré praxe. Prosím zaznamenejte si termín. Více informací očekávejte v druhé výzvě. Prosím předejte tuto informaci.

Na vaši účast se těší organizátoři sympozia.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Zdravotně sociální fakulta
Ústav ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1