• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Na naší fakultě zasedala Valná hromada Asociace vzdělavatelů v sociální práci

Na naší fakultě zasedala Valná hromada Asociace vzdělavatelů v sociální práci

Valná hromada Asociace vzdělavatelů v sociální práci (ASVSP) se konala ve čtvrtek 10. listopadu 2022 na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. ZSF JU patří k 24 řádným členům asociace (na Jihočeské univerzitě je jejím členem také Teologická fakulta). ASVSP sdružuje vyšší odborné a vysoké školy v ČR, jež poskytují vzdělání v oblasti sociální práce. Cílem vzdělávání organizovaného ASVSP je zvyšování kvality vzdělávání, propojování znalostí z různých oblastí a zvyšování odbornosti, rozhledu a nadhledu pedagogů, včetně jejich osobního rozvoje. Valná hromada zasedá dvakrát ročně, pokaždé na jiné z členských škol.

 

 

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1