Pochvala pro studentku, která pomáhala při porodu v českobudějovické nemocnici

K pěkným vzpomínkám na porod v českobudějovické nemocnici, který se odehrál v posledním dni letošního února, významně přispěla studentka Magdaléna Anna Robauschová z druhého ročníku studijního programu Porodní asistence ZSF JU. Pochvalu za její práci a přístup poslala děkance naší fakulty dr. Ivaně Chloubové čerstvá maminka paní Plachá. „Studentka byla neskutečně milá, ochotná, vstřícná, hodná, vše vysvětlila, jak porod probíhá a jak se musí miminko připravit do porodních cest i vše, co k tomu patří a co bude následovat. Když se jí člověk na cokoliv zeptal, vše srozumitelně popsala a vysvětlila. Je to člověk na správném miste a dělá práci s láskou a velkým nadšením,“ popsala s velkým poděkováním za sebe i svého přítele.