Aktuální rozhodnutí děkanky: Od 1. do 21. března bude veškerá teoretická výuka výhradně distanční formou. Stejně tak budou vedeny i předměty, které mají charakter klinické a praktické výuky

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci děkanka ZSF JU Mgr. Ivana Chloubová, Ph.D., rozhodla, že ačkoli vládní nařízení umožňují ve zdravotnických studijních programech uskutečňovat prezenční klinickou a praktickou výuku, bude naše fakulta od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 realizovat veškerou teoretickou výuku výhradně distanční formou. Předměty, které mají charakter klinické a praktické výuky a jejichž výuka v letním semestru byla plánována prezenčně, budou ve výše uvedeném období vedeny distančně a prezenční nácvik odborných dovedností bude posunut na pozdější období. Tato kontaktní výuka pak bude rozvrhována blokově a studenti budou mít dostatečný prostor pro zvládnutí všech potřebných odborných dovedností.

Odborná praxe bude i nadále probíhat v nezměněné podobě. Pokud budou studenti potřebovat potvrzení o účasti na klinické a praktické výuce nebo povinné praxi, ať se obrátí telefonicky nebo mailem na svoji studijní referentku, která oskenované potvrzení zašle na jejich mailovou adresu.

Studenti, kteří dosud neodevzdali studijní průkazy na studijní oddělení nebo mají v nadcházejících týdnech ještě domluvena setkání s vyučujícími za účelem záznamu výsledku zkoušení (resp. udělení zápočtu) do indexu, nemusí toto nyní provést. Studijní průkazy si zatím ponechají u sebe. O dalším postupu budou informováni proděkankou pro studijní a sociální záležitosti.

„Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti, přeji Vám všem pevné zdraví a nezbývá nám než věřit, že nově nastavená vládní rozhodnutí zlepší celkovou situaci a my se již brzy budeme moci společně potkávat v prostorách naší krásné fakulty," napsala všem studentům i zaměstnancům děkanka Ivana Chloubová.