Blíží se 1/2Maraton České Budějovice: pro naši fakultu je možnost startovného zdarma

Při pořádání největší běžecké akce v jižních Čechách, což je 1/2Maraton České Budějovice, bude s organizátory opět spolupracovat Zdravotně sociální fakulta JU. Závod se bude konat v sobotu 23. října - odstartuje přímo na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. a Jihočeská univerzita je opět jeho partnerem. ZSF JU již tradičně bude mít na náměstí stánek, v němž sportovcům i návštěvníkům nabídne měření zdravotních hodnot a poradenství o zdravém životním stylu. Zároveň studenti oborů Všeobecná sestra a Zdravotnický záchranář zajistí medical servis.

Dlouhodobá spolupráce fakulty s organizátory jedné z nejprestižnějších a největších běžeckých akcí v ČR přináší možnost startovného pro zaměstnance a studenty ZSF zdarma, a to: 20x rodinný běh, 1x čtyřčlenná štafeta a 5x půlmaraton. Zájemci se mohou hlásit koordinátorce Centra prevence civilizačních chorob Mgr. Lenka Šedové, Ph.D., na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..