Blíží se termín pro přihlášky do Studentské vědecké a odborné činnosti: šance je do 26. února

Do 26. února 2021 se mohou studentky a studenti ZSF JU hlásit do 9. ročníku Studentské vědecké a odborné činnosti. Je to jedinečná příležitost vyzkoušet si obhajobu svých prvních vědeckých a odborných prací, prodiskutovat problematické oblasti a vyhrát zajímavou finanční částku. Nejúspěšnějším soutěžícím bude vyplacena zvláštní peněžní odměna ve výši 15 000 Kč za 1. místo, 10 000 Kč za 2. místo a 5 000 Kč za 3. místo. Předpokladem úspěšného absolvování soutěže je ústní obhajoba před odbornou komisí. Práce musí být odevzdána ve dvou výtiscích a rovněž e-mailem ve verzi PDF do kanceláře pro vědu a výzkum, a to nejpozději do 24. března 2021. Ústní obhajoby prací jsou naplánované na středu 28. dubna 2021.

Zájemci se mohou hlásit do soutěže SVOČ už od loňského listopadu, a to prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou najdou na webových stránkách ZSF JU v sekci Věda a výzkum/SVOČ. Odkaz s dalšími podrobnostmi je pod touto zprávou.

Odkaz (URL)