Blíží se termíny pro podání přihlášek ke studiu v příštím akademickém roce

Duben přinese zájemcům o studium na naší fakultě poslední možnosti k tomu, aby podali přihlášku do některého bakalářských či magisterských studijních programů pro akademický rok 2022/2023. Pro naprostou většinu nabízených studijních programů je termín přihlášek do 15. dubna. Výjimku má studijní program Ochrana obyvatelstva se zaměřením na CBRNE – tam se uchazeči mohou hlásit až do 30. dubna 2022.

Přihlášku ke studiu lze podat pouze elektronicky – nejprve ji zaregistrovat a poté vytisknout a společně s dokladem o uhrazení poplatku, potvrzením lékaře zaslat na studijní oddělení fakulty. Nestačí pouze zaregistrovat přihlášku elektronicky! Přijímací zkoušky se budou konat v týdnu od 30. 5. do 3. 6. 2022.

Přehled aktuálně nabízených studijních programů na ZSF JU je ZDE: