• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Chystá se jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy sociálních studijních programů

Chystá se jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy sociálních studijních programů

V pondělí 27. září se v budově ZSF JU Vltava/Uran uskuteční jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy studijních programů Sociální práce (Bc.), Zdravotně sociální péče (Bc.) a Management sociální práce v organizacích (Mgr.).

„Cílem tohoto kurzu je uvítat studenty na naší fakultě a před středečním zahájením semestru jim umožnit seznámit se s prostředím fakulty, jejími pedagogy a studenty z vyšších ročníků, konstatuje Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D., která spolu se svými kolegy a studenty vše připravuje. Akce má na fakultě dlouholetou tradici ať už formou víkendových kurzů, které probíhaly v devadesátých letech na letní výukové základně Hradce, či formou netradičních zápisů studentů, které do roku 2019 fakulta organizovala v  Rožmberku nad Vltavou. „Věříme, že tato akce posílí sounáležitost studentů našich sociálních programů a umožní jim dobrý start do studia, uvedla doc. Mgr. et Mgr. Jitka Vacková, Ph.D. ředitelka Ústavu sociálních a speciálně pedagogických věd.

„Bližší informace najdete v přiloženém letáčku, kde si načtete QR kód svého studijního programu Sociální práce (SP), Zdravotně sociální péče (ZSP) a Management sociální práce v organizacích (MSP) a jednoduše se dostanete na FB stránky svého programu, kde jsou podrobnější informace k celé akci,“  řekla Eliška Macešková, studentka 2. ročníku studijního programu Management sociální práce v organizacích, která pro své kolegy připravila poutavý letáček.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.