Den otevřených dveří v pátek 20. ledna 2023: fakulta otevře uchazečům dvě své budovy

Pro uchazeče o studium na naší fakultě i pro další zájemce se v pátek 20. ledna 2023 koná Den otevřených dveří, který nabídne detailní prezentace jednotlivých studijních programů, setkání s vyučujícími a také se studenty. Odehraje se v sálech a učebnách dvou budov ZSF JU v Českých Budějovicích: v objektu Vltava/Uran na adrese J. Boreckého 27 a v nedaleké budově U Výstaviště 26. Součástí bude i prohlídka odborných pracovišť, například Simulačního centra pro zdravotnické obory, Centra fyzioterapie či laboratoří. Prezentace budou rozdělené podle oborů a budou se během dne opakovat, aby všichni mohli získat co nejvíc informací potřebných pro jejich rozhodování. Program je připravený od 10:00 do 12:00 a od 13:00 do 15 hodin.

Podrobnosti o nabídce ZSF JU na příští akademický rok, včetně možnosti podat elektronickou přihlášku, jsou ZDE:

Při Dni otevřených dveří se uchazeči, které často doprovázejí rodiče či kamarádi, přímo od vyučujících dozvědí podrobnosti o obsahu studia, uplatnění a samozřejmě také požadavky na přijímací zkoušky - včetně informací o přípravných kurzech k přijímacím zkouškám, které fakulta pořádá v březnu a dubnu. Podrobnosti o nich jsou ZDE:

Detailní rozpis učeben a sálů s prezentacemi pro Den otevřených dveří 2023:

Budova „Vltava/Uran“ J. Boreckého 1167/27, České Budějovice

pro bakalářské studijní programy:

• Fyzioterapie – přednáškový sál A
  • Nutriční terapie – přednáškový sál E
  • Ochrana obyvatelstva se zaměřením na CBRNE – přednáškový sál B
  • Radiologická asistence – přednáškový sál D
  • Sociální práce – sál G
  • Zdravotně-sociální péče – učebna U11
  • Laboratorní diagnostika – učebna U3