• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Dr. Švestková mluvila v českobudějovickém studiu Českého rozhlasu o vztahu rodičů a dětí, výchově a úloze rodiny

Dr. Švestková mluvila v českobudějovickém studiu Českého rozhlasu o vztahu rodičů a dětí, výchově a úloze rodiny

Téměř hodinový rozhovor v Českém rozhlase České Budějovice vedla v úterý dopoledne redaktorka Hana Šoberová s Mgr. Ing. Renatou Švestkovou, Ph.D., z Ústavu sociálních a speciálněpedagogických věd ZSF JU. Hlavním tématem byl vztah rodičů a dětí, výchova a zásadní úloha rodiny, která člověka nejvíc formuje pro budoucnost. Mluvily také o tom, že Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity pořádá kurzy pro rodiče, vychovatele, pěstouny i nastávající rodiče nazvané Silní rodiče – Silné děti®. „Chceme podpořit rodiče, aby s dětmi mluvili, naslouchali jim, aby dokázali řešit konflikty v rodině tak, aby všichni byli vítězi,“ popsala Renata Švestková. Jeden běh kurzu Silní rodiče – Silné děti® právě nyní bude na naší fakultě končit, poslední lekce je v plánu 3. prosince. Kurzy mají vždycky skvělý ohlas, o příštím běhu budeme informovat. Celý rozhovor si lze poslechnout ZDE:

 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1