• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Kolegyně jednaly o další spolupráci s Fakultou zdravotnických studií a Fakultou politických nauk Univerzity v Sarajevu

Kolegyně jednaly o další spolupráci s Fakultou zdravotnických studií a Fakultou politických nauk Univerzity v Sarajevu

Univerzitu v Sarajevu navštívily v druhém květnovém týdnu ředitelka Ústavu fyzioterapie a vybraných medicínských oborů MUDr. et Mgr. Marcela Míková Ph.D., a doc. PhDr. Adéla Mojžíšová, Ph.D., z Ústavu sociálních a speciálněpedagogických věd ZSF JU. Tato mobilita se uskutečnila v rámci projektu  ICM Erasmus+ a navázala na pobyty kolegů z Bosny a Hercegoviny na ZSF JU v předchozích letech.

Ředitelka Míková navštívila na sarajevské univerzitě Katedru fyzioterapie Fakulty zdravotnických studií a docentka Adéla Mojžíšová Katedru sociální práce na Fakultě politických nauk. „Mobilita byla zaměřena na výuku studentů bakalářských i magisterských studijních programů, ale také na jednání, která se týkala prohlubování spolupráce v oblasti vědy a výzkumu a oblasti publikační činnosti. Za velice přínosné považujeme propojení spolupráce v rámci kreditové mobility v podobě výměny studentů,“ uvedly doc. Mojžíšová a MUDr. Míková. Upřesnily, že v posledních dvou akademických letech přijelo z Univerzitu v Sarajevu na ZSF JU celkem šest studentů ze studijního programu Sociální práce a dva studenti z programu Fyzioterapie.

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1