Koncert Pěveckého sboru Zdravotně sociální fakulty JU navodil vánoční atmosféru

Na tradici vánočních koncertů Pěveckého sboru ZSF JU, která musela být loni přerušena kvůli pandemii onemocnění covid-19, navázali jeho členky a členové v úterý 14. prosince od 16 hodin. Na základě současné epidemiologické situace a nařízených opatření bohužel stále není možné pořádat klasický koncert v prostorách fakulty tak, jak bylo zvykem – tedy s příjemnou adventní atmosférou, sváteční výzdobou i pohoštěním. Přesto Pěvecký sbor ZSF JU chtěl ke slavnostní náladě na naší fakultě přispět, proto se rozhodl, že místo klasického koncertu uspořádá alespoň krátké vánoční zpívání venku, a to před hlavním vchodem do budovy Vltava/Uran. „Pěvecký sbor měl v loňském roce poměrně dlouhou pauzu, proto jsme rádi, že jsme letos mohli zorganizovat alespoň menší náhradu za klasické koncerty. Pozvali jsme kolegy, aby si přišli s námi zazpívat pár koled, na chvíli se zastavit a užít si trochu předvánoční pohody,“ řekla vedoucí sboru Mgr. Kristýna Toumová, Ph.D., z Ústavu ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče, která publiku shromážděnému před fakultou v závěru popřála šťastné Vánoce. Děkanka ZSF JU Mgr. Ivana Chloubová, Ph.D., pak členům sboru poděkovala a ocenila, že se nenechali odradit současnou složitou situací a věnovali pedagogům, studentům i zaměstnancům fakulty příjemný zážitek.