Kurz nabídne homeopatickou podporu těhotným ženám i maminkám

Od 29. října do 27. listopadu se na Zdravotně sociální fakultě JU koná kurz nazvaný Homeopatická podpora v těhotenství, při porodu, v šestinedělí a v péči o novorozence. Je odborně garantovaný Českou komorou porodních asistentek, z.s., a vedou ho lektorky – porodní asistentky s dlouholetou zkušeností využívající homeopatické léky jako účinnou a šetrnou metodu Bc. Romana Gogelová a PhDr. Radka Wilhelmová, Ph.D. Cílem je naučit, jak využívat homeopatické léky v období těhotenství, při porodu, v šestinedělí, v období laktace a v péči o novorozence. Součástí cyklu jsou kazuistiky z praxe porodních asistentek a řešení modelových situací. Podrobnosti o kurzu a přihláška jsou ZDE: