Letní školy Simulací a her v ošetřovatelském vzdělávání v Mariboru se účastnily i naše studentky

Tři studentky Všeobecného ošetřovatelství a jedna studentka Pediatrického ošetřovatelství se zúčastnily ve dnech 8. - 15. září letní školy Simulací a her v ošetřovatelském vzdělávání, který pořádala Univerzita v Mariboru, Fakulta zdravotnických věd ve Slovinsku. Letní škola probíhala v anglickém jazyce a nabídla studentům nejen vynikající  obsah, ale také  nezapomenutelný pobyt v Mariboru a Slovinsku. Aktivity, kterých se studenti účastnili, jim poskytly příležitost k navázání profesních i mezilidských kontaktů.