Do konce února se mohou zájemci hlásit do dalšího ročníku soutěže SVOČ

Už jen do 28. února 2023 se mohou studentky a studenti přihlásit do soutěže ve studentské vědecké a odborné činnosti SVOČ. Na naší fakultě má tato soutěž dlouhou tradici - nyní se odehraje už 11. ročník, a to 18. května 2023. Do soutěže SVOČ se mohou zájemci hlásit prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou najdou na webových stránkách ZSF JU v sekci Věda a výzkum/SVOČ. Práce musí být odevzdána ve dvou výtiscích a rovněž e-mailem ve verzi PDF do kanceláře pro vědu a výzkum nejpozději do 20. dubna 2023.

Soutěž se týká studentů bakalářských a navazujících magisterských studijních programů na ZSF JU v prezenční i kombinované formě studia, kteří jsou autory původní studentské vědecké práce. Pro studenty a studentky je to jedinečná příležitost vyzkoušet si obhajobu svých prvních vědeckých a odborných prací, prodiskutovat problematické oblasti a vyhrát zajímavou finanční částku. Předpokladem úspěšného absolvování soutěže je ústní obhajoba před příslušnou komisí v souladu s pravidly soutěže.

Ústní obhajoby prací se budou konat ve středu 18. května 2023 a vítězům XI. ročníku soutěže SVOČ na ZSF JU bude vyplacena zvláštní peněžní odměna ve výši 15 000 Kč za 1. místo, 10 000 Kč za 2. místo a 5 000 Kč za 3. místo.

Další podrobnosti jsou ZDE: