Možnost Studentského hodnocení výuky za letní semestr končí 3. září

S blížícím se dnem uzavření výsledků studia za letní semestr 2021/22  se blíží i poslední termín pro vyplnění ankety Studentského hodnocení výuky (SHV), která je pro studenty přístupná ve studijní agendě STAG do 3. 9. 2022. Proděkan pro akademické záležitosti ZSF JU Mgr. Ondřej Doskočil, Th.D., proto vyzval studenty, aby tuto možnost využili. „Poskytnete tím svým vyučujícím zpětnou vazbu a pomůžete fakultě zvyšovat kvalitu výuky,“ vysvětlil.

Upřesnil, že po přihlášení do STAGu je třeba kliknout na záložku Hodnocení výuky. Zde lze ohodnotit každý předmět, který měl student v právě končícím semestru zapsaný. „Prosím, nezapomínejte na slovní hodnocení. Pouze díky němu je zřejmé, co se Vám na hodnoceném předmětu líbilo a co nikoli,“ dodal a zdůraznil, že přihlášení přes STAG slouží pouze k zabezpečení toho, aby nehodnotil nikdo, kdo daný předmět neměl zapsaný. Jinak jsou výsledky plně anonymizovány.