• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Na veletrhu Vzdělání a řemeslo měla naše fakulta pestrý program

Na veletrhu Vzdělání a řemeslo měla naše fakulta pestrý program

Velký zájem o naše programy zaznamenal stánek ZSF JU na veletrhu Vzdělání a řemeslo, který se konal od 2. do 4. listopadu na českobudějovickém výstavišti. Je zaměřený především na prezentaci středních škol a učilišť, ale stále víc rozšiřuje i účast vysokých škol. Letos zde měly zastoupení Jihočeská univerzita, Česká zemědělská univerzita, Vysoká škola technická a ekonomická a Univerzita obrany. Zdravotně sociální fakulta JU dostala prostor hned vedle hlavního pódia a připravila i pestrý doprovodný program: ve čtvrtek budoucí záchranáři učili na modelech základům první pomoci, v pátek PhDr. Lenka Motlová, Ph.D., a studentka Bc. Eliška Cinádrová nabízely k vyzkoušení gerontooblek, v němž každý na vlastní kůži pozná, jak se cítí člověk ve stáří, a Mgr. Petr Jánský, Ph.D., přiblížil problematiku tyflopedie. Velkou pozornost poutaly také atraktivní pomůcky z relaxační místnosti Snoezelen. Po oba dny prezentovali studenti a studentky také bezpečnostní obory a v sobotu se propagace fakulty soustředila na Dětskou univerzitu a všeobecné poradenství.

Ve všech dnech si k nám našla cestu řada lidí, mezi nimiž převažovali rodiče, ale dorazila i řada středoškoláků, kteří na veletrhu působili nebo tam přišli ze zájmu. Rodiče při konzultacích, kterou střední školu pro potomka vybrat, už zároveň přemýšleli i o vzdálenější budoucnosti po maturitě. Jeden tatínek se také zajímal o kombinovanou formu studia Sociální práce. Kromě letáků a odkazu na web a další zdroje informací dostali všichni zájemci doporučení, aby navštívili Den otevřených dveří, který se bude na Jihočeské univerzitě a všech jejích fakultách konat v pátek 19. ledna 2024.

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1