Naše fakulta bude mít dva zástupce na online veletrhu vysokých škol Congroo FAIR

Sedmnáct vysokých škol je zapojeno od online veletrhu vysokých škol Congroo FAIR (fair.congroo.cz), který začal v pondělí 25. ledna a potrvá do 7. února 2020. Je určený pro žáky středních škol, aby jim pomohl v jejich úvahách o dalším směřování a zvědomění vlastních potřeb a potenciálu. Prostřednictvím live streamů se budou moci zájemci setkat a diskutovat se zástupci jednotlivých vysokých škol: naši fakultu na této akci zastupují doktorandi Aneta Witzanyová a Jan Neugebauer.

Odkaz na celý program veletrhu je pod touto zprávou. Mgr. Aneta Witzanyová představí sociálně zaměřené studijní programy ve středu 27. ledna v čase 13:30 - 14:00 a Mgr. Jan Neugebauer připraví prezentaci zdravotnických studijních programů na pondělí 1. února v čase 11:00 - 11:30. Cílem organizátorů je vytvořit veletrh založený na reálných potřebách studentů středních škol tak, aby si z něj odnesli důležité informace využitelné v aktuálním rozhodování o tom, jaká vysoká škola pro ně bude nejvhodnější.

Odkaz (URL)