• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Den s univerzitou dal ve čtvrtek 11. května prostor i k prezentaci naší fakulty

Den s univerzitou dal ve čtvrtek 11. května prostor i k prezentaci naší fakulty

Jihočeská univerzita uspořádala ve čtvrtek 11. května akci zvanou Den s univerzitou, která se konala dopoledne ve sportovním areálu Pedagogické fakulty (stadion Na sádkách) a byla součástí oslavy 75. výročí Pedagogické fakulty JU. Dopoledne se interaktivní formou představily všechny fakulty včetně té naší. Ve stánku v areálu připravili studentky, studenti a vyučující ZSF JU pestrý program pro středoškoláky v čase od 9 do 13 hodin. Záchranáři tam nabídli výuku resuscitace na modelech, dále byla možnost vyzkoušet si oblek simulující těhotenství, brýle představující různé oční vady i brýle simulující opilost, stav po užití drog atd. Nechybělo poradenství s názornými ukázkami, kolik cukru a soli je obsaženo v běžně konzumovaných potravinách, a poradna o zdravém životním stylu. Byla to příležitost představit celkové zaměření naší fakulty, kde lze studovat zdravotnické, sociální i bezpečnostní obory.

 

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1