Odborný workshop rozebere téma „Co je tzv. genderová ideologie a kde ji lze najít“

Studenty i akademiky zve prof. MUDr. Miloš Velemínský, CSc., dr. h. c., na odborný workshop věnovaný tématu „Co je tzv. genderová ideologie a kde ji lze najít“. Organizuje ho v přednáškovém sále E budovy Vltava/Uran ZSF JU. Setkání otevře tato témata k diskusi: Pojem gender, Paradox genderové rovnosti, Genderová ideologie a její pronikání do sexuální výchovy v pojetí WHO; Dopad genderově citlivé výchovy na vzdělávací systém, Gender – biologie a Gender – pediatrie – rodina. Program je v přiloženém letáku.

Termín konání:

čtvrtek 14.10.2021 ve 13:00 h