Opět je možné zapojit se do Studentského hodnocení výuky, anketa je anonymní

Po celé zkouškové období až do 2. září 2023 je otevřena možnost vyplnit anketu Studentského hodnocení výuky (SHV) za letní semestr 2022/23. Hodnotit mohou všichni studující v bakalářských a magisterských studijních programech v prezenční i kombinované formě studia.

Anketa je přístupná ve studijní agendě STAG: po přihlášení stačí kliknout na záložku Hodnocení výuky. „Přihlášení přes STAG slouží pouze k zabezpečení autorizovaného přístupu, výsledky jsou plně anonymizovány,“ zdůraznil proděkan pro akademické záležitosti ZSF JU Mgr. et Mgr. Ondřej Doskočil, Th.D.

K zapojení do ankety vyzývá všechny studenty a předem jim děkuje za to, že tím poskytnou svým vyučujícím cennou zpětnou vazbu a pomohou zlepšovat úroveň výuky na své fakultě. Čím více studentů hodnotí, tím jsou výsledky reprezentativnější a je možné z nich činit závěry. Prosím, abyste s hodnocením neotáleli, nýbrž hodnotili, dokud máte zkušenost uplynulého semestru v čerstvé paměti. Zvláště prosím studenty končících ročníků, aby hodnotili dříve, než půjdou ke státnicím, protože úspěšně vykonanou zkouškou přestávají být studenty, a ztratí tak přístup do STAGu. Velmi Vás prosím, abyste též využívali možnosti slovního hodnocení. Pouze díky němu je zřejmé, co se Vám na hodnoceném předmětu líbilo a co nikoli. Pokud se na daném předmětu podílí více vyučujících, lze jedině tak identifikovat, koho se konkrétně Vaše pochvala, nebo výhrada, týká,“ upřesnil proděkan Doskočil.