• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Pochvala pro studentky Porodní asistence od maminky, která rodila poprvé

Pochvala pro studentky Porodní asistence od maminky, která rodila poprvé

Děkance naší fakulty přišla další pochvala pro studentky Porodní asistence. Napsala ji maminka Lucie Zídková, která 5. května jako prvorodička rodila v porodnici v Českých Budějovicích. U jejího porodu byly studentky Julie Michálková, Karolína Vránová a Alena Laníková. "Všechny studentky byly velmi milé, ochotné a šikovné. Zejména slečna Alena Laníková, která mi připadala jako anděl, který mi přišel pomoci. Byla velmi profesionální, empatická a i za cenu vlastního nepohodlí a bolesti mě podporovala do posledního stehu. Bez ní by byl můj zážitek z porodu příšerný. Děkuji Vaší fakultě za tak úžasného profesionála," napsala šťastná maminka malé Zuzanky.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1