• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Pochvala z Liberce pro naši studentku za pomoc v testovacím centru i v sociálních službách

Pochvala z Liberce pro naši studentku za pomoc v testovacím centru i v sociálních službách

Na rektorát JU přišla pochvala adresovaná studentce 3. ročníku oboru Všeobecná sestra Magdaléně Ponertová, která studuje ZSF JU v Českých Budějovicích, ale bydlí v Liberci. Před prázdninami projevila zájem o brigádu v tamním antigenním testovacím centru MCU KOLOSEUM, což je obecně prospěšná společnost, která v Liberci poskytuje sociální služby dětem, dospělým i seniorům se zdravotním postižením. „Slečna Ponertová se během pár dnů naučila pracovat se systémem ÚZIS a byla velmi vstřícná ke klientům. Velmi nám pomohla i jako pracovnice v sociálních službách, když jsme nutně potřebovali pomoci našim klientům. V rámci „přímé péče“ byla naprosto spolehlivá a u seniorů oblíbená. Byli jsme nadšeni z každého dne, kdy k nám přišla a opravdu pomohla,“ napsala ředitelka společnosti Kamila Urbánková. Její poděkování patří i fakultě a univerzitě: „Laskavost, znalost a empatii musí mít člověk jak v sobě v rámci slušného vychování, tak i vzděláním, které mu je dáno,“ dodala. Děkujeme za skvělou reprezentaci naší fakulty!

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1