• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně

Prázdninové přání děkanky Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity Ivany Chloubové

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,

přeji Vám všem pevné zdraví a klidné a odpočinkové prožití letních měsíců. Věřím, že po náročném období naberete nové síly a že se v novém akademickém roce už budeme moci bez problémů setkávat při výuce v prostorách naší fakulty.

Mgr. Ivana Chloubová, Ph.D.
děkanka

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.