Při setkání Bezstarostné mládí? Mýtus! představí nízkoprahové sociální služby kazuistiky

ZSF JU spolu s Českou asociací streetwork a organizací Rozkoš bez rizika pořádá v úterý 20. září od 9 do 13 hodin setkání nazvané Bezstarostné mládí? Mýtus! Nízkoprahové sociální služby při něm prostřednictvím kazuistik a příběhů představí svou práci a seznámí s nepříznivými sociálními situacemi svých klientů. Akce, která je součástí Týdne nízkoprahových služeb, se koná v přednáškovém sále A a je otevřená i veřejnosti. Vstup je zdarma, jen je třeba se přihlásit ZDE:

Podnět k tomuto setkání dala konference nazvaná SPOLEČNĚ A ODBORNĚ, která se konala letos v polovině června rovněž na naší fakultě. „Účastníci se shodli, že kazuistiky jsou pro ně velmi inspirativní a uvítají setkání, které by konkrétním příběhům poskytlo víc prostoru,“ vysvětlila za fakultu Mgr. Ingrid Baloun, Ph.D. Během dne účastníci vyslechnou tato témata, v nichž zástupci jihočeských sociálních služeb otevřou velmi pestrou a různorodou diskusi.

Program je ZDE: