Projekt podpořil vznik nových multimediálních online studijních materiálů pro 26 předmětů

V pátek 15. prosince se na Zdravotně sociální fakultě JU konal závěrečný workshop spoluřešitelů projektu financovaného v rámci Národního plánu obnovy Evropskou unií. Projekt s názvem „Transformace JU, specifický cíl A2 Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning“, aktivita „Výukové materiály se zaměřením na blended learning pro studijní programy uskutečňované na ZSF JU“, podpořil vytvoření nových multimediálních online studijních materiálů pro celkem 26 předmětů vyučovaných napříč všemi studijními programy vyučovanými na fakultě, jejichž významnou součástí jsou videozáznamy profesních situací natočené profesionální firmou. Náplní workshopu bylo vyhodnocení výstupů projektu včetně  výměny zkušeností s jejich průběžným testováním ve výuce. „Účastníci workshopu se shodli na vesměs kladné odezvě ze strany studentů, což ověřilo, že nové materiály přispějí k dalšímu zefektivňování a zkvalitňování výuky a tím i zlepšování jak teoretických, tak praktických znalostí a dovedností studentů, které jsou základem pro jejich transfer do praxe," uvedla garantka projektu Mgr. Vlastimila Ptáčníková, Ph.D., z Ústavu humanitních studií v pomáhajících profesích.