• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Sobotní návštěva bývalých absolventek a absolventa studijního oboru Rehabilitační-psychosociální péče o děti, dospělé a seniory

Sobotní návštěva bývalých absolventek a absolventa studijního oboru Rehabilitační-psychosociální péče o děti, dospělé a seniory

Setkání absolventů studijního oboru Rehabilitační-psychosociální péče o děti, dospělé a seniory (bakalářské studium) se konalo v sobotu 19. listopadu 2022 u příležitosti 15 let od jejich promoce. Navštívili také svoji alma mater, Zdravotně sociální fakultu JU. Zde na ně čekala vedoucí studovny Vltava paní Marie Svobodová, která skupinu složenou z bývalých studentek a jednoho studenta provedla budovou. Pozdravit je přišla i vyučující PhDr. Lenka Motlová, Ph.D., z Ústavu sociálních a speciálněpedagogických věd ZSF JU. Hosté se mohli podívat rovněž do nové přístavby budovy Vltava/Uran a ocenili renovované výukové sály. "Mám velikou radost, že se všem daří a pracují na významných pozicích ve svém oboru. Je to pro fakultu a náš ústav skvělá vizitka a já jim děkuji za to, že se k nám rádi vracejí," uvedla Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D., z USV, která byla jejich ročníkovou učitelkou.

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1