Studenti mají poslední týden pro podání přihlášek do soutěže SVOČ

Do konce února se mohou hlásit studenti do desátého ročníku Studentské vědecké a odborné činnosti (SVOČ), což je pro soutěžící jedna z prvních příležitostí, kde se mohou naučit prezentovat výsledky své vědecké práce a získat užitečné zkušenosti. Přihlášku je možné podat do pondělí 28. února 2022. Práce pak musí být odevzdána ve dvou výtiscích a rovněž e-mailem ve verzi PDF do kanceláře pro vědu a výzkum, a to nejpozději do 19. dubna.

Předpokladem úspěšného absolvování soutěže je ústní obhajoba před příslušnou komisí v souladu s pravidly soutěže SVOČ na ZSF JU - ústní obhajoby prací proběhnou ve středu 18. května 2022. Vítězům X. ročníku soutěže SVOČ, které vyhodnotí odborná komise, bude vyplacena zvláštní peněžní odměna ve výši: 15 000 Kč za první místo, 10 000 Kč za druhé místo a 5 000 Kč za místo třetí.

Všechny podrobnosti jsou na webu ZSF JU v sekci Věda a výzkum. Zájemci se hlásí prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou naleznete ZDE