Už jen do 12. února mohou studenti hodnotit výuku za zimní semestr

Po celé zkouškové období probíhá anketa Studentského hodnocení výuky (SHV) za zimní semestr 2022/23, která je pro studenty přístupná ve studijní agendě STAG do 12. 2. 2023. Po přihlášení do STAGu je třeba kliknout na záložku Hodnocení výuky. Zde mohou studenti ohodnotit jeden každý předmět, který měli v právě končícím semestru zapsaný. "Využívejte, prosím, též možnosti slovního hodnocení. Pouze díky němu je zřejmé, co se Vám na hodnoceném předmětu líbilo a co nikoli," vysvětluje proděkan pro akademické záležitosti Mgr. Ondřej Doskočil, Th.D.

Upozornil, že přihlášení přes STAG slouží pouze k zabezpečení autorizovaného přístupu, aby daný předmět mohli hodnotit pouze studenti, kteří mají předmět aktuálně zapsaný. Jinak jsou výsledky plně anonymizovány. "Ubezpečuji Vás, že nikdo z vyučujících, ani z vedoucích pracovníků nemůže žádným způsobem zjistit Vaši identitu. Prosím, využijte tuto možnost poskytnout svým vyučujícím zpětnou vazbu a pomozte své fakultě zvyšovat kvalitu výuky. Těšíme se na Vaše názory, podněty, připomínky a komentáře. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností se na mě můžete obrátit," dodává.