Studenti se opět mohou až do 11. února zapojit do Studentského hodnocení výuky

Až do konce zkouškového období do 11. února mají studenti ZSF JU možnost ohodnotit výuku v zimním semestru 2023/2024. Proděkan pro akademické záležitosti Mgr. Ondřej Doskočil, Th.D., studenty vyzval, aby se do Studentského hodnocení výuky zapojili, protože je to důležitý nástroj zpětné vazby, který průběžně pomáhá zvyšovat kvalitu výuky na naší fakultě. Hodnotit je možné ve STAGu pro rozkliknutí záložky Hodnocení výuky. "Přihlášení přes STAG slouží pouze k zabezpečení autorizovaného přístupu, výsledky jsou plně anonymizovány, nikdo z hodnocených vyučujících ani ze správců systému nevidí, kdo jak hodnotil! Využívejte, prosím, též možnosti slovního hodnocení. Díky němu je zřejmé, co konkrétně se Vám na daném předmětu líbilo a co nikoli," vysvětlil proděkan Doskočil.