• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Studentky Pediatrického ošetřovatelství pomáhaly při setkání předčasně narozených dětí

Studentky Pediatrického ošetřovatelství pomáhaly při setkání předčasně narozených dětí

Při setkání předčasně narozených dětí a jejich rodičů, které o víkendu uspořádalo Neonatologické oddělení českobudějovické nemocnice, pomáhaly i pedagožky a studentky naší fakulty. „Zapojilo se devět studentek druhého a třetího ročníku studijního programu Pediatrické ošetřovatelství. Děti si užily spoustu zábavy a her, při nichž jim asistovaly naše studentky, a rodiče byli moc spokojení. Organizátoři nám za pomoc velice děkovali a máme od nich už pozvání na další ročník,“ upřesnila Mgr. Milena Mágrová, která se akce účastnila společně s Mgr. Alenou Machovou z Ústavu ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče ZSF JU. Den plný her a příjemných setkání přivedl do sportovního areálu SKP v Českých Budějovicích zejména děti narozené v letech 2017 a 2018, které při porodu vážily pod 1,5 kilogramů. Pro lékaře, sestry i pro ostatní přítomné bylo velkou radostí sledovat, jaké krásné a zdravé děti z nich vyrostly a jak čile se mají k světu.

Reportáž Jihočeské nemocnice z této akce lze zhlédnout ZDE:

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1