Začíná nové funkční období děkanky ZSF JU Ivany Chloubové

Prvním únorem začíná pro dosavadní děkanku ZSF JU Mgr. Ivanu Chloubovou, Ph.D., druhé funkční období. Do čela fakulty ji koncem října loňského roku zvolili členové akademického senátu, a to až do 31. 1. 2027. Ve funkci děkanky je dr. Chloubová od začátku února 2019, předtím byla osm let proděkankou pro studijní a sociální záležitosti ZSF JU.

Fakulta má nyní tyto proděkanky a proděkany:

Proděkanka pro vědu a výzkum: prof. PhDr. Valérie Tóthová, Ph.D.

Proděkan pro akademické záležitosti: Mgr. et Mgr. Ondřej Doskočil, Th.D.

Proděkanka pro studijní a sociální záležitosti: PhDr. Zuzana Freitinger Skalická, Ph.D.

Proděkan pro zahraniční vztahy: Mgr. František Dolák, Ph.D.

Mgr. Vlastimila Ptáčníková, Ph.D., která byla dosud proděkankou pro studijní a sociální záležitosti, zůstává ředitelkou Ústavu humanitních studií v pomáhajících profesích a vedoucí úseku koordinace kvality. Dosavadní proděkan pro zahraniční vztahy prof. Dr.rer.nat. Friedo Zölzer, DSc., je ředitelem Ústavu radiologie, toxikologie a ochrany obyvatelstva.

Změny nastaly i v čele senátu. Předsedkyní Akademického senátu ZSF JU je jeho dosavadní místopředsedkyně PhDr. Andrea Hudáčková, Ph.D., a místopředsedkyní byla zvolena Mgr. Ingrid Baloun, Ph.D.