V polovině května začne kurz Ošetřovatelská péče o pacienta s geriatrickou křehkostí, teoretická část se odehraje online

Vzdělávací program na téma Ošetřovatelská péče o pacienta s geriatrickou křehkostí pořádá od poloviny května do června ZSF JU, která už má s tímto typem vzdělávání velké zkušenosti. Certifikovaný kurz, který je akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR, bude mít tentokrát vzhledem k omezením kvůli pandemii jinou podobu než minule. Teoretická část se bude konat ONLINE v termínech 15. 5., 22. 5., 29. 5., 12. 6. a 15. 6. 2021 (vždy v čase 7:40 - 15:30) a praktická část (dva dny výuky v nemocnici České Budějovice) se odehraje PREZENČNĚ dle aktuální epidemiologické situace: termíny budou upřesněny podle aktuálního vývoje situace.

Výuka poskytne účastníkům kurzu ucelený soubor znalostí (vědomostí a dovedností) a návyků nezbytných pro zvládání péče o pacienty s geriatrickou křehkostí. Je to velmi důležité téma - vhodnými intervencemi může geriatrickou křehkost významně ovlivnit a zmírnit i ošetřovatelská péče, zejména v oblastech výživy, rehabilitace a motivace pacienta. Kurz zahrnuje výuku teoretickou, teoreticko-praktickou a praktickou v rozsahu, který umožní absolventům vhodnou formou prezentovat tuto problematiku. Účastníci certifikovaného kurzu získají základní poznatky z geriatrie, ošetřovatelství v interních oborech se zaměřením na geriatrické pacienty, komunikace se seniory a osvojí si specifika edukace pacientů s geriatrickou křehkostí. Teoretická část obsáhne 40 hodin a praktická část 10 hodin výuky. Poplatek za celý kurz je 3000 Kč, členové Klubu absolventů ZSF JU mají 10% slevu. Další podrobnosti jsou v odkaze níže.

Odkaz (URL)