V pondělí 13. června od 10 hodin zasedá Akademický senát, který projedná návrh rozpočtu na rok 2022

Na pondělním zasedání Akademického senátu Zdravotně sociální fakulty JU se bude 13. června od 10 hodin projednávat zcela zásadní téma proto se tentokrát uskuteční v přednáškovém sále A budovy Vltava/Uran (1. patro), aby se ho mohlo zúčastnit co nejvíc lidí. Jednání Akademického senátu jsou veřejně přístupná, zváni jsou tedy jak pedagogové a studenti, tak další zaměstnanci včetně pracovníků THP. „Na programu je návrh rozpočtu ZSF JU na rok 2022, což je vzhledem k finančním možnostem v oblasti vysokého školství nyní velmi naléhavé téma. Je tedy nutné, aby se informace o aktuálním stavu a předpokládaném vývoji situace dostaly k co největšímu počtu lidí, kteří na naší fakultě působí,“ zdůraznila děkanka Mgr. Ivana Chloubová, Ph.D.

Zasedání svolává předseda AS ZSF JU Mgr. František Dolák, Ph.D.

Program:
1. Výroční zpráva o hospodaření ZSF JU za rok 2021
2. Návrh rozpočtu ZSF JU na rok 2022
3. Různé

Materiály k jednání AS ZSF JU jsou dostupné na webových stránkách fakulty.

Pozvánka je ZDE: