Z dačické nemocnice přišla pochvala za práci studentky Evy Počátecké

Z nemocnice v Dačicích přišlo na adresu děkanky naší fakulty poděkování za pomoc, kterou jim poskytla studentka oboru Všeobecná sestra Eva Počátecká. Pracovala v období od 2. listopadu do 20. prosince 2020 na lůžkovém oddělení LDN. Jedná se o malé lůžkové zařízení následné péče o 30 lůžkách, kde se na konci roku 2020 onemocnění Covid-19 vyskytlo mezi personálem i mezi přeloženými pacienty. „Pomoc Vaší studentky přišla ve vhodnou dobu a byli jsme rádi, že se byla schopná okamžitě zapojit na oddělení do výkonu zdravotních sester. Po praktické stránce byla velice šikovná, pracovní režim jí nedělal problém, spolehlivě plnila svou práci, pacienti na ni reagovali velice pozitivně. Její vydatná pomoc v době pandemie byla pro nás důležitá,“ shrnula předsedkyně představenstva této nemocnice MUDr. Miroslava Člupková, MBA, LL.M. Děkujeme!