Z Fakultní nemocnice Plzeň přišla pochvala za neobyčejnou laskavost a empatii studentky Jany Hrachové

Z plzeňské nemocnice v Plzni přišlo na fakultu poděkování určené studentce ZSF JU Janě Hrachové z 1. ročníku magisterského studia programu Specializace v ošetřovatelství (kombinované studium), která tam absolvuje svoji odbornou praxi. „Projevila neobyčejnou laskavost, empatii a mimořádně kladně zapůsobila na naši kolegyni, toho času pacientku, hospitalizovanou ve Fakultní nemocnici Plzeň. Děkujeme a přejeme více takových studentek,“ uvedla Mgr. Bc. Světluše Chabrová, manažerka pro vzdělávání a výuku NELZP a zástupkyně náměstkyně pro ošetřovatelskou péči FN Plzeň.

Děkujeme, že takto šíříte dobré jméno naší fakulty!