Z táborské nemocnice přišlo poděkování studentům za jejich pomoc v období pandemie

Hlavní sestra táborské nemocnice Mgr. Dana Podholová zaslala děkance ZSF JU Mgr. Ivaně Chloubové, Ph.D., poděkování studentům naší fakulty, kteří od vypuknutí pandemie nového koronaviru po celou dobu jejího trvání pomáhali v této nemocnici. Někteří tam ještě stále pracují - podle hlavní sestry jsou pro pacienty velmi důležitou pomocí a pro personál posilou. „Chtěla bych poukázat na obětavost, ochotu pomoci, vytrvalost a obrovské nasazení v činnostech, které jim byly svěřeny. Prosím Vás o předání poděkování od vedení Nemocnice Tábor, a. s., za nezištnou pomoc, bez které bychom situaci s největší pravděpodobností nezvládli, nebo zvládali velice těžce,“ uvedla Mgr. Dana Podholová.