Začaly přijímací zkoušky do bakalářských a navazujících magisterských studijních programů

Přednáškové sály, učebny i chodby Zdravotně sociální fakulty jsou v těchto dnech zaplněné žáky a studenty, kteří absolvují velmi důležité zkoušky pro svůj další život. Dnes začaly přijímací zkoušky do bakalářských a navazujících magisterských studijních programů uskutečnovaných v českém jazyce, které potrvají do pátku 3. června, přičemž náhradní termín je stanovený na středu 8. června. Zároveň studenti ZSF JU v tomto období skládají státní závěrečné zkoušky. Přejeme všem hodně štěstí a úspěchů!